Центр обслуговування Городоцької ОДПІ інформує та роз’яснює

Під час зустрічі із платниками податків начальник відділу обслуговування платників Роман Байбак зазначив, що у липні 2017 року з питань отримання адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та приймання звітності до Городоцької ОДПІ звернулось 10072 суб’єкти господарювання, яким надано 1433 адміністративних послуг.

Повідомляє сайт ГОРОДОК СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

За звітний період надано 945 карток платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Також, надано 89 витягів з реєстру платників єдиного податку, 71  зареєструвались платниками-«спрощенцями». Крім того, зареєстровано 79 книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 105 книг обліку розрахункових операцій, 22 РРО взято на податковий облік, видано 21 довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи та 42 про відсутність заборгованості із платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

Також, Роман Байбак наголосив, що працівники відділу обслуговування платників Городоцької ОДПІ є кваліфікованими спеціалістами і в найкоротший термін надають інформацію та  на високому рівні обслуговують громадян.

Відділ обслуговування платників Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області знаходиться за адресою: майдан Гайдамаків,25, м. Городок,  Львівська обл, 81500, тел. ( 231) 30455.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району